1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Çok dikkat edin yeni char soyma yöntemlerinden biri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

MesajKonu: Çok dikkat edin yeni char soyma yöntemlerinden biri   Çarş. Mart 11, 2009 1:21 pm

Arkadaşlar başıma geldi sizleride uyarayım dedim. Moradonda pazar kuruyordum clan yoktu birisi clan attı bende ölesine kabul ettim 2 dk sonra pelerin görevine çektiler ve orda bekleyenler vardı adamda çıkamamam içi trade atıyordu resim çektim ama cafe'deydim elektirikler gidince Deepfreeze sayesinde resimde gitti bahsettiğim olay DIES'de gerçekleşti.
Ama onların bilmediği şey benim sonderece itemli olup o sırada sc basılı olmasydı 5 kişiyide doğradım mageyim. Toplam 15gb aldım salaklardan. Üstündeki paralarıda koymamışlar ben 1 kere yattım para yoktu üstümde parayla dolaşmadığımdan dolayı. Artık clan'larada güven olmuyor onun için Clansız geziyorum. Kralın clanından bile teklif etseler girmeyecem. saolsunlar sayelerinde Glass Belt aldım ve dd25 Platemi dd25 Fp. ile değiştirdim +8 Crimson aldım 3 adet. dahada innde gb doldu. EE ne demişler ava giden avlanır

SİZLERİ UYARIYORUM SON DERECE DİKKATLİ OLUN ARKADAŞINIZ DEĞİŞLSE GİRMEYİN CLANLARA GECE PAZARA BIRAKIRSINIZ SABAH Bİ BAKARSINIZ PELERİN GÖREVİNE GİRMİŞ VE KESİLMİŞSİNİZ PARANIZIN YARISI GİTMİŞ DİKKAT EDİN BENDEN SİZE UYARI

İYİ OYUNLAR
Kullanıcı profilini gör

Çok dikkat edin yeni char soyma yöntemlerinden biri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [Ultra Zırhlar] [Yeni Npcler] [7/24 Online Gm] [120 LWL'lik Silah & Zırhlar]
» Son Çıkan Türkçe Klipler .avi uzantılı
» Raw GM[Genel Başkanı] Randy Orton'ın Odası
» Kutsal Savas -Yeni Bir Macera +65 Npcler Partizan Muho Koşş [Resimli]
» Tom Kaulitz Röportajı.