1299 Private Server Forumu

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

<<<<<<<gm Oyundamı 5 Sn De Anlamak Hemde Programsızz Kendi Buluşum >>>>>>>

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Seytan67
Banned
Banned

MesajKonu: <<<<<<<gm Oyundamı 5 Sn De Anlamak Hemde Programsızz Kendi Buluşum >>>>>>>   Salı Mart 10, 2009 10:05 pm

Arkadaşlar öncelikle bu konu nun sabit olmasını rica ediyorum

Ewt arkadaşlar gm oyundamı programsız 5 sn içinde anlamak için şunları yapıyoruz

öncelikle oyuna giriş yapıyoruz . tamamen girince ''h'' ye basıp yandaki menüyü açıyoruz burada en altta macro yazıyor macroya 2 kere tıklıyoruz karsınıza bi pencere açılıyor buraya herhangi bişiler yazın mesela ''asdasdvx'' gibi saçma sapan şeyler olabilir yazdıktan sonra ok tusuna basıyoruz ve bi ekran açılıyor ekranda
1
2
3
....
bu şekilde pencereler var bu pencereye gm mizin adını basında @ işareti olacak şekilde yazıyoruz mesela @gmhuman şeklinde

biriciye 1. gm yi ikinciye diğer gm yi üçüncüye öteki gm yi nekadar gm varsa sırasıyla bu pencerelere yazıyoruz ama unutmayın basında @ işareti olacak .gm lerimizi yazdıktan sonra ok tusuna basıyoruz

bu işlem bitti şimdi gm onlinemi bakıcaz ama nasıl işte bu şekilde

oyundayken klavyenin köşesinde ''é " işareti vardır cs de konsol açmaya yarıo hemen esc nin altındaki tus

bu tuşa bastıgımızda kaydettiğimiz ekran açılır ve hangi gm ye bakmak istiyorsanız

o nu yazdıgınız kutucugun numarasına basın örnek 1. sırada @gmhuman yazıyorsa
é işaretine bastıktan sonra 1 e basarsanız o gm online ise pm sayfası açılır deilse faile pw chat yazısı cıkar

bu şekilde 5 sn içinde bütün gmlerin online olup olmadıgına bakabilirsiniz

ayrıca bu şekilde baska bir arkadasınıza pm atabilirsiniz yada kral para ws dagıtırken ilk siz pm atarsınız

bu tamamen benim bulusumdur hiçbir sitede verilmemiştir sadece kodestek de veriyorum +rep lerinizi esirgemeyin ve bu konu sabit lensin herkese faydalıbir konu oldugunu düşünüyorum
Kullanıcı profilini gör

<<<<<<<gm Oyundamı 5 Sn De Anlamak Hemde Programsızz Kendi Buluşum >>>>>>>
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1.Star Wars Jedi Knight:Jedi Academy RPG buluşması
» İlk Buluşma
» Arkadaşım Maymun Müziği (Türkçe Kendi Upluadım)